Mischa Alexander Hall

tanečník

Člen baletu plzeňského Divadla J. K. Tyla.

Studoval v australském tanečním centru The Dance Spot a také Akademii klasického tance v Sydney. V Sydney City Youth Ballet nastudoval sólové role v baletu Louskáček, na repertoáru má také pas de deux Modráčků ze Spící krasavice. V roce 2015 nastoupil do Balletschule Theater Basel - tedy baletní škole při divadle v Basileji. Absolvoval lekce u Thomase Moricze (Ballet Frankfurt), Cynthie Harvey (American Ballet Theatre) či Stefana Zeromskeho (Nederlands Dans Theatre).

K vidění je také v představeních Národního divadla v Praze či v libereckém Divadle F. X. Šaldy.

V našem studiu vyučuje taneční průpravu.

Kamila Borovská
zakladatelka studia a lektorka

Ve Step by step studiu Plzeň působí jako hlavní lektorka a choreografka. Během devíti let pro něj vytvořila kolem přes 100 choreografií, z nichž některé získaly významná ocenění nejen u nás, ale i v zahraničí.

Číst dál
Matěj Borovský (*2002)
trenér a choreograf

Stepu se věnuje od svých sedmi let. Stepoval ve spoustě choreografii - formace, skupinky, tria, dua i sóla. Pravidelně se účastní mistrovství světa.

Číst dál
Antonín Borovský (*2002)
trenér a choreograf

Stepu se věnuje od svých sedmi let. Stepoval ve spoustě choreografií – formace, skupinky, tria, dua i sóla. S malou skupinkou Charlie se v roce 2016 probojoval na mistrovství světa.

Číst dál
Igor Bezdieniezhnykh
učitel techniky stepu a choreograf

Se Step by step studiem spolupracuje od roku 2017 jako učitel techniky stepu a choreograf. Do Plzně jezdí jednou měsíčně a vede tu pravidelné semináře.

Číst dál
Anna Hurdová (*2001)
trenérka a choreografka

Od malička se zajímá o tanec a věnuje se mu, konkrétně stylům contemporary, jazz a hiphop.

Číst dál
Mischa Alexander Hall
tanečník

Člen baletu plzeňského Divadla J. K. Tyla.

Číst dál
Barbora Srbová
tanečnice

Tanci se věnuje od čtyř let, působila v taneční skupině Storm Ballet. Je držitelkou několika ocenění a v roce 2020 začala spolupracovat se Step by step studiem Plzeň.

Číst dál