Plzeňský festival stepu - přihlaste se na workshopy

Plzeňský festival stepu 2020 se koná začátkem května. Vstupenky už jsou v prodeji a vy si můžete už nyní rezervovat místo na workshopech se světovými stepaři.

I v letošním roce bude festival čtyřdenní, koná se od 7. do 10. května a opět přinese to nejlepší, co nabízí současný step. V sobotu 9. května dopoledne zaplní pódium U Branky desítky velkých i malých stepařů, večer bude patřit světové špičce. Ve Velkém sále Měšťanské besedy se předvedou nejen ti nejlepší z našeho studia, ale své umění přijedou předvést také stepaři z Avalanche Hradec Králové, T-Group Brno, Tap Academy Prague, No Feet Brno a TS Andrea Praha. Těšit se můžete i na Čechošvýcara Daniela Boraka, Brazilku Chris Matallo nebo Kiru von Kayser z Německa.

Vstupenky na sobotní Stepařskou show jsou v prodeji ZDE

 

Součástí festivalu je i několik workshopů pro stepaře, které povede Chris Matallo a Jim Hamilton či Daniel Borak. Kapacita těchto seminářů je omezena, a proto je nutné se na ně předem registrovat - použijte formulář níže. Bližší informace vám pošleme po přihlášení.

Chris Matallo & Jim Hamilton - workshopy se konají ve studiu v DEPO2015 v pátek a v neděli:

  • pátek 17.30-19 hod. středně pokročilí - děti
  • pátek 19-20.30 hod. středně pokročilí - dospělí
  • neděle 11-12.30 hod. začátečníci (bez rozdílu věku)

Daniel Borak - workshopy se konají v Měšťanské besedě v neděli

  • 10-11.15 hod. mírně pokročilí
  • 11.15-12.30 hod. středně pokročilí
  • 12.30-13.45 hod. pokročilí 

Workshop pro veřejnost (sobota 13-14.30 hod.) pod vedením Igora Bezdieniezhnykha se koná ve studiu v DEPO2015, je zdarma a není třeba se na něj předem registrovat.

 

Chcete se přihlásit do některého festivalového workshopu? Vyplňte online přihlášku a my se vám ozveme!
Děkujeme za Váš zájem. Brzy se ozveme! Něco je špatně. Dotazník nebyl odeslán Napiště správnou Captcha odpověď