Stepujte na Brazilském festivalu z pohodlí domova

Situace nám stále nepřeje, abychom se mohli setkávat na hodinách stepu ve studiu jako normálně. Ale nyní máme možnost si zlepšit náladu účastí na Brazilském festivalu stepu. Bude totiž probíhat on-line.

Brazilský festival stepu, kterého se loni zúčastnili i někteří členové našeho Step by step studia, totiž bude letos probíhat netradičně, a tak můžete být jeho součástí i vy. 

KDY: 9. až 15. listopadu 2020

KDE: on-line

Je to již 21. ročník festivalu a jeho zakladatelkou, producentkou a uměleckou ředitelkou je Chris Matallo – stepařka, choreografka, tanečnice a muzikantka. Mnozí z vás jste měli možnost se s ní setkat loni na našem Plzeňském festivalu stepu, kde vystupovala na stepařské Show v Měšťanské besedě a vedla stepařské workshopy (na snímku).

Pokud se na Brazilský festival stepu přihlásíte, můžete si zastepovat s naprostou stepařskou špičkou. Lektory jsou například: 

Jason Samuels Smith – Godfather festivalu, ikona všech stepařů (boty pojmenované po něm má spousta našich stepařů), Corrinne Karon (USA),  Marina Coura (Brazílie), Aaron Tolson (USA), Guillem Alonso (Španělsko), Mike Glenney (Kanada), Nina Oeggerli (Švýcarsko) a mnoho dalších.

Součástí lektorského týmu je také výborný tanečník, perkusista a choreograf Sergio Rocha, který vás každé ráno před stepem rozpohybuje.

 

Cena: 55 USD na celý festival

V ceně jsou on-line lekce stepu ve třech úrovních. Dále máte možnost zhlédnout velkou Tap Show a Tap Jam. Lekce probíhají po celý den a je třeba zohlednit časový posun. V Brazílii je proti ČR o čtyři hodiny méně. Začíná-li tedy lekce v 9 hodin místního času, u nás je právě 13 hodin. Pokud byste některou lekci nestihli nebo ji chtěli absolvovat znovu, máte možnost - 14 dní budou lekce uložené na internetu on-line. Přístupné samozřejmě jen pro registrované účastníky.

 

Přihlásit na festival se můžete ZDE

 

Pokud byste si s čímkoli nevěděli rady, napište nebo zavolejte...

Nemůžu se dočkat, až se opět uvidíme a zastepujeme si společně naživo!

Kamila Borovská