Vše nejlepší do roku 2021

Letošní rok byl náročnější a komplikovanější než roky předešlé, ale přesto byl vyplněn stepem. A věřím, že příští rok si užijeme mnohem lépe a hlavně spolu.

Od pátku 18. prosince je naše studio opět zavřené a čekáme na příznivější epidemiologickou situaci. Jakmile budou vládní nařízení opět ve třetím stupni, můžeme se znovu sejít ve studiu. Ale to je nyní zřejmě ještě daleko...

Navzdory koronavirové epidemii jsme toho tento rok zvládli hodně. Měli jsme letos slavit 10 let Step by step studia, ale místo toho jsme vůbec rádi, když můžeme trénovat a vídat se. Přesto máme na co vzpomínat. Uspořádali jsme tři vyprodaná vystoupení v Divadle Alfa, užili si letní stepařské soustředění na Šumavě a zvládli i nesnadné on-line stepování přes mobily a počítače.

Děkuji za vaši vstřícnost, za věrnost stepu i přízeň, kterou našemu Step by step studiu zachováváte. Stepovat budeme hned, jak to bude zase možné. Věřte, že jsem ráda i za stepování v malých skupinkách o sobotách i nedělích a v pozdních hodinách. Nečinnost a nemožnost naplňovat hodiny stepu s vámi je mnohem horší. 

Do nového roku vám všem přeji hodně zdraví, radosti a štěstí a ať je rok 2021 optimističtější a veselejší. 

Ať nám to spolu klape!

 

Kamila Borovská