Stepujeme pro Plzeňáky, pusťte si pořad on-line

Step by step studio se zapojilo do projektu nazvaného Plzeňáci Plzeňákům. Zástupci naší stepařské skupiny tak poděkují záchranářům či policistům.


V tomto složitém období, kdy se nemůžeme potkávat na společných hodinách ve studiu a ani na akcích, jsme se rádi zúčastnili akce, na kterou se můžete podívat formou on-line přenosu. Stačí si v neděli 25. dubna v 18 hodin pustit pořad Plzeňáci Plzeňákům na facebooku třetího plzeňského obvodu, webu plzen.cz nebo Plzeň TV. 

A na co se můžete těšit? Moderátoři, herci plzeňského divadla, Jana Ondrušková a Libor Stach si budou střídavě předávat slovo z budov Nového a Velkého divadla. Hudebníky a další umělce neuvidí diváci jen na jevišti, ale také na méně obvyklých místech, jako je třeba sklad dekorací pod jevištěm nebo terasa Velkého divadla. Celý pořad bude trvat přibližně 80 minut a budou se střídat jak hudební žánry, tak různé další druhy umění od baletu po nový cirkus.

Tato akce je také symbolickým poděkováním zdravotníkům, hasičům, policistům a všem, bez kterých se v době pandemie neobejdeme.

Jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto projektu a vyjádřit podporu těm, kteří každodenně dokazují, jak moc si naše poděkování zaslouží.