Letos poprvé si stepaři užili příměstský tábor

Vůbec poprvé v historii našeho studia se konalo příměstské stepařské soustředění. Dvacet dětí si užilo pět společných dnů ve studiu a okolí.

Náš příměstský tábor se konal od 16. do 20. srpna a program plný stepu, výletů, cvičení, soutěží, tance, tvoření a hlavně zábavy si užila dvacítka mladších stepařů. Děti ve studiu a okolí byly vždy od 9 do 18 hodin. Sešel se skvělý kolektiv dětí od 6 do 16 let, vzájemně si pomáhaly a navzájem se od sebe hodně naučily.

Dopoledne děti trávily ve studiu s Kamilou - ranní protažení na karimatkách, cvičení a posilování, které nebylo pro každého úplně jednoduché. Taneček na závěr tohoto bloku si užívali úplně všichni. Následovalo 120 minut stepu před obědem.

Poobědový čas jsme využívali k venkovním hrám a soutěžím, které připravovala Veronika. S dětmi to umí, každý den se zapojovaly všechny do jednoho. Odpoledne pak děti mezi hodinami stepu tvořily, malovaly, barvily tašky, modelovaly a vyráběly náušnice. To vše pod vedením Zuzky a Elišky, které dětem vše ukázaly a se vším jim pomohly.

Natrénovali jsme společně dvě stepařské choreografie, pilovali techniku stepu a také se naučili stepařský chorus Shim Sham.

Týden plný aktivity, poznávání nových kamarádů, srandy a zážitků nás všechny utvrdil v tom, že ve Step by step studiu letos vznikla nová tradice letních příměstských stepařských soustředění.

Fotografie najdete ZDE