Odložená oslava 10. výročí se vydařila

Step by step studio oslavilo výročí svého vzniku velkolepě – se stepem, tancem i dortem.

Hned třikrát oslavilo Step by step studio své desetileté výroční vzniku – v pátek a v sobotu 4. a 5. března 2022 v Divadle Alfa. A nakonec vůbec nevadilo, že se kvůli covidu musela oslava o rok a měsíc odložit. Stepaři díky tomu předvedli ještě více choreografií než v předchozích letech.

Diváci si užili hned 29 stepařských a tanečních čísel, některé z nich naše studio v uplynulém roce úspěšně reprezentovaly na soutěžích. Zároveň návštěvníci našich dvou pátečních a jednoho sobotního vystoupení dostali ochutnávku toho, co se objeví nejen na dalších soutěžích, ale také na květnovém Plzeňském festivalu stepu. Kromě toho se ale představili i úplní začátečníci (děti i dospělí), pro něž šlo o vůbec první vystoupení před publikem.

Na pořádné oslavě nesmí chybět dort. Ten náš měl téměř dva metry a postupně se na něm rozsvěcely svíčky – za každý rok existence jedna.

Ani našemu studiu není lhostejná aktuální situace na Ukrajině, a tak návštěvníci mohli v průběhu oslavy přispět do sbírky. Díky divákům se vybralo cca 7 tisíc korun, které jsme poslali na účet Člověka v tísni. Děkujeme!

 

Jak se naše vystoupení v Divadle Alfa vydařilo, se můžete podívat v naší fotogalerii ZDE.